09128364675

اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس دیجی لند

اپلیکیشن دیجی لند

شرایط استفاده از اپلیکیشن دیجی لند

لطفا پیش از اقدام برای دریافت اپلیکیشن متن توضیحات این صفحه را با دقت مطالعه فرمایید، اقدام شما برای دریافت اپلیکیشن به منزله قبول تمامی قوانین از سمت شما می باشد.

طبق قولی که به خریداران پوسته فروشگاهی دیجی لند داده شده بود، اپلیکیشن اندروید این محصول آماده سازی شد و در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت.

ثبت درخواست برای دریافت اپلیکیشن به منزله مطالعه و قبول کردن قوانین قید شده در این صفحه از سمت شما میباشد

 

شرایط استفاده از اپلیکیشن

فعال بودن گواهینامه ssl در وبسایت (استفاده از https به جای http)

روش کار اپلیکیشن به گونه ای است که برای ست شدن با فروشگاه اینترنتی شما حتما نیاز به فعال بودن گواهینامه ssl روی وبسایت شما دارد.

 

عدم حذف غیر قانونی کپی رایت

اپلیکیشن در اختیار کاربرانی قرار خواهد گرفت که بنا بر قوانین، کپی رایت ماهدیس وب را حذف نکرده و به این قانون پایبند بوده اند و یا در صورت حذف لوگو ماهدیس وب از پابرگ هزینه این مورد را پرداخت کرده اند.
موضوع کپی رایت قبل از خرید در قسمت درباره طراح سایت راستچین ، در قسمت قوانین ، فیلم آموزشی محصول ، پنل مدیریت محصول و توضیحات محصول قید شده و از اولین روز عرضه محصول این قانون وجود داشته است. همچنین موضوع با مدیریت راستچین هماهنگ شده است.
لیست نام کاربری عزیزانی که بدون پرداخت هزینه کپی رایت اقدام به حذف لوگو ماهدیس وب کرده اند در دسترس است و این عزیزان تا پرداخت کامل هزینه کپی رایت حق استفاده از اپ رایگان را نخواهند داشت (حتی در صورت بازگردانی لوگو ماهدیس وب به قسمت پابرگ).

 

هزینه هماهنگ سازی

هماهنگ کردن اپلیکیشن روی وبسایت کاربران پروسه ای زمان بر می باشد که باید توسط شخص ثالث و برنامه نویس اندروید انجام پذیرد، لذا این کار مستلزم پرداخت هزینه ناچیز ۱۵ هزار تومانی می باشد که در اختیار برنامه نویس اندروید قرار خواهد گرفت. در نظر داشته باشید چون کار هماهنگ کردن اپلیکیشن با فروشگاه توسط شخص ثالث انجام میپذیرد در آینده امکان افزایش نرخ وجود دارد، با رایزنی های فراوان سعی بر این شده که مبلغ به کمترین حد برسد.

هزینه ۱۵ هزار تومانی فقط مختص ست کردن اپلیکیشن با تغییر تصاویری مثل لوگو اپلیکیشن، تصویر صفحه ورود میباشد. عزیزانی که قصد تغییر رنگ برخی از قسمت های اپلیکیشن را دارند باید هزینه ۳۵ هزار تومان را برای هماهنگ سازی اپلیکیشن پرداخت کنند چرا که تغییر رنگ بخش های مشخص شده پروسه ای زمانبر می باشد.
در صورت تعویض دامنه و نیاز به ست شدن مجدد اپلیکیشن با آدرس جدید مبلغ باید مجددا توسط کاربر پرداخت شود. هزینه هماهنگ سازی مجدد اپلیکیشن برای دامنه جدید یک خریدار هزینه ۳۰ هزارتومانی دارد که این رقم برای تغییر رنگ برخی از قسمت های اپلیکیشن بیشتر خواهد بود.

 

پشتیبانی اپلیکیشن

چون تمامی پروسه آماده سازی اپلیکیشن توسط شخص ثالث و با پرداخت هزینه از سمت تیم ماهدیس وب انجام شده است، اپلیکیشن شامل بحث پشتیبانی نخواهد بود. دمویی از اپلیکیشن در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته است. پیش از پرداخت هزینه هماهنگ سازی اپلیکیشن با فروشگاه خود حتما دمویی که برای اپلیکیشن آماده شده را نصب و با دقت آنالیز کرده و سپس برای مراحل بعد اقدام نمایید(بسیار مهم).

 

ویرایش اپلیکیشن

به غیر از تغییر رنگ برخی از قسمت های اپلیکیشن ،تغییر برخی تصاویر از جمله لوگو ورود، لوگو اپلیکیشن و… به هیچ عنوان امکان ویرایش بروی اپلیکیشن وجود نخواهد داشت و دقیقا اپلیکیشنی مشابه دمویی که در این صفحه در اختیار کاربران قرار گرفته تحویل داده خواهد شد.

 

پخش ویدیو. اپلیکیشن فقط امکان پخش ویدیو آپارات در توضیحات محصول را پشتیبانی می کند.

این اپلیکیشن از محصولات دانلودی و چند فروشندگی پشتیبانی نمی کند


بخش پیشنهاد شگفت انگیز در این اپلیکیشن ثابت است و همواره نمایش داده میشود و کاربران فقط باید از داخل پنل تنظیمات افزونه اپلیکیشن دسته مورد نظر را که مختص تخفیفات است برای این قسمت انتخاب نمایند، اگر کاربران عزیز دوست ندارند که این قسمت در اپلیکیشن فروشگاه موجود باشد باید از قبل اطلاع رسانی کنند تا قسمت مذکور را از اپلیکیشن این عزیزان حذف شود.

توجه داشته باشید که اپلیکیشن بصورت آنلاین می باشد و اطلاعات بصورت آنلاین از وبسایت شما بارگزاری می شود. در صورت اختلال در سایت و هاستینگ شما اپلیکیشن هم از دسترس خارج خواهد شد و در نظر داشته باشید که سرعت بارگزاری اپلیکیشن رابطه مستقیم با سرعت هاستینگ شما دارد.

طریقه هماهنگ شدن اپلیکیشن. مدیریت قسمت های اپلیکیشن توسط افزونه ای اختصاصی صورت میگیرد که در فیلم آموزشی توضیح داده شده است.

طریقه ثبت نام برای دریافت اپلیکیشن. با توجه به تعداد زیاد کاربران پوسته دیجی لند، عزیزانی که زودتر برای دریافت اپلیکیشن ثبت نام می کنند در اولویت قرار خواهند داشت و تاریخ خرید محصول توسط عزیزان ملاک نیست. در فرم ثبت نام: آدرس دامنه ، نام کاربری راستچین، شماره تماس و ایمیل را قید بفرمایید تا طبق لیست ثبت نام از طریق ایمیل، گام های بعدی مثل پرداخت هزینه هماهنگ سازی ، ارسال افزونه اپلیکیشن و… صورت پذیرد.

پس از تکمیل فرم ثبت نام از طریق ایمیل با شما در تماس بوده و گام های بعدی برای دریافت اپ(مواردی مثل ارسال پلاگین مورد نیاز، سایز تصاویر برای تغییر و…) را ارسال خواهیم کرد.
بعد از پرداخت هزینه و انجام تنظیمات اولیه تا ۴ روز کاری اپلیکیشن برای کاربران ارسال خواهد شد.
در نظر داشته باشید با توجه به تعداد زیاد کاربران ممکن است ارائه اپلیکیشن به افرادی که دیرتر اقدام به ثبت نام میکنند پروسه ای زمان بر باشد.

کاربران گرامی دقت بفرمایید که هیچ هزینه ای بابت اپلیکیشن از کاربران دریافت نشده و مبلغی که بابت پوسته پرداخت شده پیش از ایده ای اپلیکیشن رایگان و افزونه آی کامرس رایگان ۲۱۷٫۰۰۰ تومان بوده و کاربران هیچ مبلغی بابت اپلیکیشن پرداخت نکرده اند.
اگر قیمتی از اپلیکیشن های موجود در بازار داشته باشید خواهید دید که محصولات همرده این اپلیکیشن با حداقل قیمت ۲۰۰ هزار تومان به فروش میرسند، همچنین آی کامرس که به رایگان در اختیار خریداران قرار گرفته در مارکت راستچین قیمت ۹۸ هزار تومانی دارد.

 

۵۱۵۰۰۰ = ۲۰۰۰۰۰ + ۹۸۰۰۰ + ۲۱۷۰۰۰

شما با پرداخت هزینه ۲۱۷ هزار تومانی پوسته ارزشی بیش از ۵۰۰ هزار تومان دریافت میکنید.

 

برای دریافت دمو اپلیکیشن اینجا کلیک کنید

 

کاربران عزیز توجه کنند که بخاطر موضوع فعال بودن ssl دمو اپلیکیشن روی آدرس: https://digiland.mahdisweb.ir هماهنگ سازی شده است.

 

برای دریافت اپلیکیشن فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر ایمیل ما باشید تا توضیحات برای شما ارسال گردد

 

دیدگاه کاربران
 • ناصری ۹ بهمن ۱۳۹۷

  با سلام برای استفاده از اپلیکیشن برروی سایت باید چه فرمی رو پر کنم با تشکر

  • جواد مرادی ۱۰ بهمن ۱۳۹۷

   سلام و با آرزوی ساعاتی خوش
   اگر در جریان باشید اپ منتشر و تعدادی از خریداران نیز اپ رو دریافت نمودند اما با توجه به تداخل اپ با کانفیگ برخی از هاست ها و عدم دریافت خروجی مناسب ، اپ به برنامه نویس اندروید ارجاع داده شده تا کدها بازبینی و مشکل مرتفع شود.در حال حاضر فرم ثبت نام غیر فعال می باشد.لذا از مشکلات بوجود آمده پوزش می طلبیم و از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

 • danial ۱۳ دی ۱۳۹۷

  سلام و وقت بخیر…
  برخلاف انتظارات امکاناتی که در نسخه آی کامرس و دسکتاپ قرار داده شده از امکانات خیلی کمتری استفاده شده در اپلیکیشن…
  نداشتن فیلد شماره همراه در ثبت نام…خارج شدن برنامه هنگام انتخاب پرداخت انلاین یا پرداخت در محل…غلط املایی در حال بارکذاری بجای بارگذاری و… با برطرف کردن این موارد جهت بهتر شدن خدماتتون بشید..سپاس
  سپاس

  • جواد مرادی ۱۷ دی ۱۳۹۷

   سلام، با آرزوی ساعاتی خوش

   سپاس بابت نظرتون
   همونطور که در توضیحات قید شده هیچ هزینه ای بابت اپلیکیشن از کاربران عزیز دریافت نشده و این اپلیکیشن هدیه ای از سمت ماهدیس وب برای خریداران پوسته دیجی لند می باشد.
   تمامی هزینه های آماده سازی اپلیکیشن توسط تیم ماهدیس وب پرداخت شده تا باعث رضایت و راحتی کاربرانی که اقدام به خرید این پوسته کرده اند شود و هدف کلی ما رضایت و آسودگی بیشتر مشتریان عزیز می باشد.

   دوستانی که انتظارات معمول از اپلیکیشن اندروید فروشگاه خود دارند میتوانند اقدام به تکمیل فرم و دریافت اپلیکیشن کنند و عزیزانی که انتظارات بسیار بیشتری از اپلیکیشن دارند میتوانند از اپلیکیشن هایی که در مارکت های مختلف به فروش میرسند استفاده کنند و محصولی را برای این مورد انتخاب کنند که پاسخگوی نیازهای این عزیزان باشد.
   لازم به ذکر است امکانات اپلیکیشنی که به رایگان در اختیار عزیزان قرار میگیرد بسیار عالی می باشد و اگر از نرخ اپلیکیشن های موجود در مارکت ها و یا طراحی اختصاصی اپلیکیشن خبر داشته باشید خواهید دید که این اپلیکیشن یک هدیه بی نظیر از سمت ماهدیس وب برای کاربران عزیز است.

   غلط املایی موضوع مهمی نیست و در اپلیکیشن هایی که تحویل کاربران خواهد شد تصحیح می شود.

   پیروز و سربلند باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.