09128364675

طراحی سایت

طراحی وبسایت – با توجه به گسترش روزافزون تکنولوژی و دنیای وب داشتن یک وبسایت خوب یکی از ملزومات اصلی کسب و کار محسوب می شود. همچنین با گسترش و پیشرفت تکنولوژی، تعداد کاربران اینترنتی در سال های اخیر به شکل فزاینده ای افزایش داشته است. با افزایش تعداد کاربران اینترنت، تعاملات اینترنتی نظیر ارتباطات و خرید و فروش نیز افزایش چشمگیری داشته است. این رشد سریع، باعث شده تا خرده فروشان و کسب و کار های کوچک نیز وارد عرصه رقابت شده و به ارائه خدمات و محصولات خود از طریق اینترنت بپردازند.

یکی از راه های پیروزی در رقابت های سنگین کسب و کار داشتن وبسایت مناسب است. وب سایتی کاربردی و در عین حال زیبا و بهینه. وب سایت شما، ویترین رزومه کسب و کار شماست که در دید عموم قرار می گیرد. در واقع کاربران همانطور که وبسایت شما را میبینند کسب و کارتان را تصور می کنند.  باید این نکته راهم مدنظر داشته باشید که طراحی سایت تنها به معیارها و عناصر زیبایی نظیر رنگ، فونت و لایه ها خلاصه نمی شود (هرچند که این موارد هم مهم است) بلکه برنامه ریزی سایت، پیغام رسانی آن و کارایی و قابلیت استفاده سایت را نیز شامل می شود.

و سوالی که ذهن عده ای از دوستان رو به خود مشغول میکنید این است که اصلا چرا باید وبسایت داشته باشیم و برای این مورد هزینه کنیم؟

پاسخ کاملا روشن است. در دنیای امروز که فعالیت و رفت و آمد فیزیکی روز به روز کمتر و کمتر می شود وبسایت ها و بسترهای ارتباطی دیجیتال فرصتی برای عرض اندام کردن دارند. در سالهای اخیر شاهد رشد بسیار چشمگیر فروشگاه های اینترنتی بودیم که باعث سهولت خرید، اطمینان از کالای مطمئن(فروشگاه های معتبر) و کاهش رفت و آمد در شهر شدند و توانستند نیازهای افراد را بخوبی برطرف کرده و در ابعاد کوچکتر جایگزین فروشگاه های فیزیکی شوند. همینطور وب سایت های خبری که باعث کاهش تولید روزنامه و مصرف کاغذ شدند.

طراحی وبسایت

علاوه بر موارد فوق دلایل زیادی وجود دارد که افراد روز به روز بیشتر به سمت طراحی وب سایت روی می آورند، مثل:

کسب و کار شما اعتبار بیشتری خواهد داشت

در دراز مدت در هزینه هایتان صرفه جویی خواهد شد

این امکان را خواهید داشت تا مشتریان خود را از اخبار جدید مطلع کنید

همیشه در دسترس خواهید بود

به بازاری وسیع تر دست خواهید یافت

یک ویترین مجازی برای نمایش کارهایتان دارید

در زمان صرفه جویی خواهید کرد

سطح بالاتری از خدمات را به مشتریان ارائه میدهید

یک رسانه در اختیار دارید

شانس رقابت با بهترین های کسب و کار خود را دارید

باعث تقویت امر بازاریابی شما خواهد شد

امکان ارائه سریع محصولات و خدمات را خواهید داشت

در معرض دید مشتریان بیشتری قرار خواهید گرفت

طراحی وب سایت و رونق کسب و کارتان را به ما بسپارید

تیم طراحی و توسعه ماهدیس وب