09128364675

طراحی اختصاصی

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار شخصی خود بصورت کاملا حرفه ای هستید و تمایلی به خرید پوسته هایی که افراد دیگری نیز در حال استفاده از آنها هستند را ندارید می توانید سفارش طراحی اختصاصی پوسته داشته باشید.

پوسته ای که دقیقا برای نیازهای کسب و کار شما طراحی شده.

ممکن است محصولات موجود در مارکت ها بسیار کارآمد باشند ولی نیاز شما برای داشتن یک وب سایت بسیار خاص باشد و امکاناتی را لازم داشته باشید که هیچ پوسته آماده ای از آن پشتیبانی نمی کند.

طراحی اختصاصی پوسته

در طراحی اختصاصی پروژه بصورت پایه ای از روی کاغذ استارت خرده و با توجه به نیازسنجی های کاربر سفراش دهنده تمامی امکانات برای پوسته در نظر گرفته می شود. در قدم بعد پروژه به گرافیست ارجاع داده می شود و کار طراحی گرافیکی پوسته بصورت کامل زیر نظر مشتری خواهد بود، بصورت که می تواند روی طراحی پیکسل به پیکسل پروژه نظر مستقیم داشته باشد و پس از تکمیل نمونه گرافیکی و تایید کاربر کار کدنویسی استارت می خورد.

یکی از مزایای استفاده از پوسته های سفارشی و اختصاصی این است که حتی ماهدیس وب بعنوان طراح نیز حق استفاده از این پوسته را نخواهد داشت و فقط شخص سفارش دهنده مجاز به استفاده از پوسته است که همین امر وب سایت شما را تبدیل به وب سایتی خاص کرده که از نظر نوع نمایش گرافیکی و ساختاری هیچ سایتی شبیه آن نیست، بر خلاف محصولاتی که در مارکت های فروش پوسته عرضه می شود و ممکن است صدها نفر علاوه بر شما آن محصول را خریداری کرده و روی وب سایت خود در حال استفاده باشند.

جدای از مباحث گرافیکی و مزایای اینچنینی، گاهی کاربران نیازهایی دارند که در هیچ پوسته ای موجود نیست و ناچارا مجبور به استفاده از افزونه های جداگانه ای هستند تا این کمبود و خلا را پوشش دهند که همین امر در برخی موارد باعث بوجود آمدن مشکلاتی خواهد بود، مثل تداخل افزونه ها باهم و یا با پوسته، سنگین شدن وب سایت و…

در طراحی اختصاصی بعد از نیاز سنجی های اولیه سعی می شود تا امکانات مورد نظر کاربران به بدنه ی پوسته افزوده شود و هیچ نیازی به نصب افزونه جداگانه روی وب سایت نباشد.